WEDSTRIJD
26.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Carlota Martinez Cirez | Isabelle Haverlag | 6-1, 6-3 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
04.03.01, 23 Jaar
41657 $
04.03.01, 23 Jaar
41657 $
Carlota Martinez Cirez vs. Isabelle Haverlag - onderlinge wedstrijden
26.04.21 | 2e ronde van de kwal. | Carlota Martinez Cirez | Isabelle Haverlag | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Carlota Martinez Cirez form & Isabelle Haverlag form
Carlota Martinez Cirez - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 2-6, 1-5, - Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 3e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Ava Markham | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
07.03.24 3e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Daniela Seguel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Marie Benoit | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Tatiana Pieri | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Kudermetova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
24.11.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 3-0, Jasmin Jebawy - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
15.11.23 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
11.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.11.23 3e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 2e ronde | vs. Nadine Keller | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 0-4, - Carlota Martinez Cirez - scratch | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Laura Villanueva Morillo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Isabelle Haverlag - laatste wedstrijden
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manon Leonard | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayla Aksu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naiktha Bains | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Oana Gavrila | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 3-6, 7-62, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Den - Clay | ||||
27.06.22 Kwalif. | vs. Demi Tran | 6-711, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sanne Schalekamp | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Wiesbaden - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hina Inoue | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Erika Sandor-Zur | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
21.02.22 Kwalif. | vs. Hina Inoue | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gergana Topalova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Caregaro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |