Carlotta Moccia vs. Lorena Schaedel 02.10.2023

Carlotta Moccia vs. Lorena Schaedel 02.10.2023 - W15 Sharm ElSheikh - confrontatie

WEDSTRIJD

02.10.232e ronde van de kwal.Carlotta Moccia Lorena Schaedel 3-6, 6-3, 10-6 Egypt W15 Sharm Hard

STATISTIEKEN

10-6

Carlotta Moccia
Italy
17.03.03, 21 Jaar







Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
08.01.01, 23 Jaar







Lorena Schaedel
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Carlotta Moccia vs. Lorena Schaedel - onderlinge wedstrijden

02.10.232e ronde van de kwal.Carlotta MocciaLorena Schaedel3-6, 6-3, 10-6 wedstrijd detailEgypt W15 Sharm Hard

Carlotta Moccia form & Lorena Schaedel form

Carlotta Moccia - laatste wedstrijden

Spain W15 Estepona - Hard
20.05.24
2e ronde van de kwal.
vs. Maria Martinez Vaquero2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W35 Monzon - Hard
14.05.24
1e ronde
vs. Victoria Rodriguez1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
13.05.24
Kwalif.
vs. Danielle Daley7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Celine Simunyu6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
United Kingdom W35 Nottingham - Hard
21.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Ella Mcdonald5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovenia W75 Koper - Clay
15.04.24
1e ronde van de kwal.
vs. Anika Jaskova1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovenia W50 Murska - I. hard
24.03.24
1e ronde van de kwal.
vs. Iveta Dapkute6-3, 3-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Kate Mansfield3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Italy W25 Selva - I. hard
28.11.23
1e ronde
vs. Kamilla Bartone2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.23
Kwalif.
vs. Beatrice Stagno6-73, 7-5, 10-5 overwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Lisa Peer6-3, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
15.11.23
1e ronde
vs. Marente Sijbesma7-63, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.23
Kwalif.
vs. Louna Zoppas7-63, 6-3 overwinningwedstrijd detail
13.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Vilma Krebs Hyllested6-2, 3-6, 13-11 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
08.11.23
1e ronde
vs. Merna Refaat1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
06.11.23
Kwalif.
vs. Aaddi Gupta6-1, 7-63 overwinningwedstrijd detail
05.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Keira Blackbeard6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
10.10.23
Kwalif.
vs. Marie Weckerle3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
09.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sonia Cassani6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.10.23
1e ronde
vs. Sara Milanese7-64, 1-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
03.10.23
Kwalif.
vs. Gurleen Singh6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
02.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Lorena Schaedel3-6, 6-3, 10-6 overwinningwedstrijd detail
France W15 Les - Hard
16.07.23
1e ronde van de kwal.
vs. Olivia Bergler3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W25 Monzon - Hard
15.05.23
Kwalif.
vs. Mihaela Djakovic6-4, 6-75, 2-10 nederlaagwedstrijd detail
14.05.23
1e ronde van de kwal.
vs. Patricia Rodriguez Carretero6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Finland W15 Vierumaki - Hard
10.05.23
2e ronde
vs. Eliessa Vanlangendonck2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.05.23
1e ronde
vs. Olivia Gram6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
05.04.23
1e ronde
vs. Meiling Wang2-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
04.04.23
Kwalif.
vs. Mija Ljubic6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
03.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ginevra Terracina6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail

Lorena Schaedel - laatste wedstrijden

Germany W50 Troisdorf - Clay
27.05.24
Kwalif.
vs. Fabienne Gettwart6-1, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.05.24
1e ronde van de kwal.
vs. Nikol Rivkin3-6, 7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
JAR W50 Pretoria - Hard
26.02.24
Kwalif.
vs. Alexandra Osborne1-6, 7-5, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
25.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Isabella Basson6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
19.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Aely Arai2-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
18.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Anamaria Kurtsikashvili6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
12.02.24
2e ronde van de kwal.
vs. Maya Drozd4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.24
1e ronde van de kwal.
vs. Da Ye Kim6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
04.12.23
2e ronde van de kwal.
vs. Ekaterina Kuznetsova3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
03.12.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anastasiia Aralova6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
30.11.23
2e ronde
vs. Olivia Bergler0-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.23
1e ronde
vs. Yasmine Wagner4-6, 6-0, 6-0 overwinningwedstrijd detail
28.11.23
Kwalif.
vs. Hania Abouelsaad6-2, 4-6, 10-8 overwinningwedstrijd detail
26.11.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Meshcheryakova6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
23.11.23
2e ronde
vs. Alisa Kummel3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
22.11.23
1e ronde
vs. Danique Havermans6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
21.11.23
Kwalif.
vs. Ekaterina Makarova (2001)6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
20.11.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofya Gapankova6-2, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Sweden W15 Nasbypark - I. hard
30.10.23
1e ronde van de kwal.
vs. Anna Sofia Haseth5-7, 6-2, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
11.10.23
1e ronde
vs. Klaudija Bubelyte1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
02.10.23
2e ronde van de kwal.
vs. Carlotta Moccia6-3, 3-6, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
27.09.23
1e ronde
vs. Laura Cilekova2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.23
Kwalif.
vs. Anna Snigireva1-6, 7-64, 10-8 overwinningwedstrijd detail
25.09.23
2e ronde van de kwal.
vs. Sofia Avataneo6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
10.04.23
2e ronde van de kwal.
vs. Irina Balus3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
09.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Rianna Ioana Coreisa6-4, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
02.04.23
1e ronde van de kwal.
vs. Virginia Ferrara3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
27.03.23
2e ronde van de kwal.
vs. Noka Juric2-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
26.03.23
1e ronde van de kwal.
vs. Ann Akasha Ceuca3-6, 6-2, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Greece W25 Heraklion - Clay
13.11.22
1e ronde van de kwal.
vs. Maja Radenkovic1-6, 7-5, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
<