WEDSTRIJD
22.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Carola Cavelli | Naroa Aranzabal | 6-3, 3-6, 10-6 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
20.04.01, 23 Jaar
20.04.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
24.08.05, 18 Jaar
24.08.05, 18 Jaar
Carola Cavelli vs. Naroa Aranzabal - onderlinge wedstrijden
22.11.21 | 2e ronde van de kwal. | Carola Cavelli | Naroa Aranzabal | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Carola Cavelli form & Naroa Aranzabal form
Carola Cavelli - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aminata Sall | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oliwia Szymczuch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Charlotte Van Zonneveld | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Caroline Brack | 6-2, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Africa Burillo Berezak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Zelinskaya | 6-4, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Simpson | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Amira Bargaoui | 4-0, Amira Bargaoui - scratch | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hiba Heni | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Martina Spigarelli | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Forcisi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Katerina Tsygourova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Lo Pumo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.23 2e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 2-6, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 6-4, 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Naroa Aranzabal - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | - Naroa Aranzabal - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Friederike Nolte | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Firman | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Anson Sanchez | 6-3, 6-75, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Vigara Ramos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Anastasiya Kuparev | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Palazon | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Giulia Tedesco | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yara Alhogbani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christine Junge-Ilges | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alisha Reayer | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.22 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Stevanovic | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Izabela Heinzova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.22 Kwalif. | vs. Petja Drame | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 5-7, 6-0, 10-3 | wedstrijd detail |