WEDSTRIJD
15.11.19 | Kwartfinale | Carole Monnet | Ane Mintegi Del Olmo | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Carole Monnet | Ane Mintegi Del Olmo | |
1e Service % | 20/38 (53%) | 32/40 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/20 (85%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/18 (67%) | 1/8 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/40 (63%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/78 (69%) | 24/78 (31%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-30, 15-30, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
3-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Carole Monnet | 5-1 | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
2-0 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0 | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
3-1 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Ane Mintegi Del Olmo | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carole Monnet vs. Ane Mintegi Del Olmo - onderlinge wedstrijden
21.11.19 | 2e ronde | Carole Monnet | Ane Mintegi Del Olmo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
15.11.19 | Kwartfinale | Carole Monnet | Ane Mintegi Del Olmo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Carole Monnet form & Ane Mintegi Del Olmo form
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Ane Mintegi Del Olmo - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 4-5, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Duru Soke | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Cristina Dinu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Alexandra Cadantu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oana Gavrila | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Sophia Derivan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Georgia Pedone | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 7-68, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nikola Bartunkova | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Versace Gatti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Anna Turati | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 2-6, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Federica Urgesi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 1e ronde | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, - Ane Mintegi Del Olmo - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
01.09.22 3e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |