WEDSTRIJD
10.05.23 | 2e ronde | Carole Monnet | Antonia Ruzic | 6-2, 6-1 | W60 Zagreb | Clay |
STATISTIEKEN
Carole Monnet | Antonia Ruzic | |
1e Service % | 21/34 (62%) | 32/50 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/21 (71%) | 13/32 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/50 (64%) | 12/34 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/84 (64%) | 30/84 (36%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antonia Ruzic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Antonia Ruzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Antonia Ruzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Antonia Ruzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Antonia Ruzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-0 | Antonia Ruzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Antonia Ruzic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Carole Monnet | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Antonia Ruzic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carole Monnet vs. Antonia Ruzic - onderlinge wedstrijden
10.05.23 | 2e ronde | Carole Monnet | Antonia Ruzic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Zagreb | Clay |
Carole Monnet form & Antonia Ruzic form
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Antonia Ruzic - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Daria Snigur | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Eva Lys | Eva Lys - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Lucie Havlickova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Mona Barthel | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Heather Watson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
08.02.24 Kwartfinale | vs. Mariam Bolkvadze | 7-64, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 6-2, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Sara Saito | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 3-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 2-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Sara Saito | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-0, 3-0, Patcharin Cheapchadej - scratch | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Polina Iatcenko | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |