WEDSTRIJD
08.03.23 | 1e ronde | Carole Monnet | Eva Vedder | 4-6, 6-3, 7-65 | W25 Boca | Clay |
STATISTIEKEN
Carole Monnet | Eva Vedder | |
1e Service % | 83/110 (75%) | 63/104 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/83 (55%) | 36/63 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/27 (44%) | 18/41 (44%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 6/10 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/104 (48%) | 52/110 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 108/214 (50%) | 106/214 (50%) |
Dubbele fouten | 8 | 0 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Carole Monnet | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 4-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Carole Monnet | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Carole Monnet | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carole Monnet vs. Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
08.03.23 | 1e ronde | Carole Monnet | Eva Vedder | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Boca | Clay |
Carole Monnet form & Eva Vedder form
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |