WEDSTRIJD
19.01.21 | 1e ronde | Carole Monnet | Noemi Basiletti | 6-0, 6-2 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Carole Monnet | Noemi Basiletti | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 34/53 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/25 (84%) | 18/34 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 2/19 (11%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/53 (62%) | 10/36 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Noemi Basiletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Noemi Basiletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Noemi Basiletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Noemi Basiletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Noemi Basiletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Noemi Basiletti | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Noemi Basiletti | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
11.03.06, 18 Jaar
11.03.06, 18 Jaar
Carole Monnet vs. Noemi Basiletti - onderlinge wedstrijden
19.01.21 | 1e ronde | Carole Monnet | Noemi Basiletti | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Carole Monnet form & Noemi Basiletti form
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Noemi Basiletti - laatste wedstrijden
Australian Open - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde | vs. Alana Subasic | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
04.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde | vs. Alanis Hamilton | 4-6, 6-4, 2-3, Alanis Hamilton - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-77, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.02.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
02.03.21 Kwalif. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Violeta Martinez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Pieri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Copas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
28.01.21 2e ronde | vs. Simona Waltert | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.21 1e ronde | vs. Athina Pitta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.01.21 1e ronde | vs. Carole Monnet | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |