WEDSTRIJD
19.04.21 | Kwalif. | Carole Monnet | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-3 | W25 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Carole Monnet | Olga Parres Azcoitia | |
1e Service % | 37/62 (60%) | 28/50 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/37 (76%) | 8/28 (29%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/25 (32%) | 13/22 (59%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 2/10 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/50 (58%) | 26/62 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/112 (58%) | 47/112 (42%) |
Dubbele fouten | 10 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Carole Monnet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Carole Monnet | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Carole Monnet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Carole Monnet | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Carole Monnet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Olga Parres Azcoitia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carole Monnet vs. Olga Parres Azcoitia - onderlinge wedstrijden
19.04.21 | Kwalif. | Carole Monnet | Olga Parres Azcoitia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Oeiras | Clay |
Carole Monnet form & Olga Parres Azcoitia form
Carole Monnet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-0, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Martina Capurro Taborda | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Shnaider | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Olga Parres Azcoitia - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Ksenija Rage | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Ines Ibbou | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarida Aguas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | - Olga Parres Azcoitia - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 6-0, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lina Glushko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Verena Meliss | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabet Hamaliy | 7-61, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Peyre | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-4, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paredes Perez | 6-3, 4-1, Maria Paredes Perez - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Amy Zhu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Irene Vigara Ramos | 6-0, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Noemi Basiletti | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
04.11.22 Halve finale | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 Kwartfinale | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.22 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
07.10.22 Kwartfinale | vs. Lola Marandel | 3-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Olga Helmi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.22 Kwartfinale | vs. Mia Chudejova | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail |