WEDSTRIJD
28.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Carolina Meligeni Alves | Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | Cali | Clay |
STATISTIEKEN
Carolina Meligeni Alves | Alexandra Riley | |
1e Service % | 17/30 (57%) | 22/38 (58%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/17 (100%) | 9/22 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/13 (54%) | 2/16 (13%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/38 (71%) | 6/30 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/68 (75%) | 17/68 (25%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Carolina Meligeni Alves vs. Alexandra Riley - onderlinge wedstrijden
28.01.23 | 1e ronde van de kwal. | Carolina Meligeni Alves | Alexandra Riley | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | Cali | Clay |
Carolina Meligeni Alves form & Alexandra Riley form
Carolina Meligeni Alves - laatste wedstrijden
W35 Mosquera - Clay | ||||
24.04.24 2e ronde | vs. Demi Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.24 1e ronde | vs. Tiffany William | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Clay | ||||
13.04.24 | vs. Laura Siegemund | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Florianopolis - Clay | ||||
03.04.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Sao - Clay | ||||
30.03.24 Halve finale | vs. Miriana Tona | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.03.24 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.03.24 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
24.03.24 Halve finale | vs. Oana Gavrila | 6-71, 7-68, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Irina Fetecau | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Victoria Bosio | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Ana Candiotto | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ena Shibahara | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Jessica Failla | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Cross | 5-7, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Riley - laatste wedstrijden
Cali - Clay | ||||
28.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Meligeni Alves | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Matea Roki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Natacha Schou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
24.11.22 1e ronde | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Calgary - I. hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Ana Grubor | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Bucaramanga - Clay | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Prisha Vyas | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
04.06.22 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W60+H Santiago - Clay | ||||
08.11.21 1e ronde | vs. Fernanda Astete | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
07.11.21 Kwalif. | vs. Martina Alcaino Vergara | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Medellin - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Ibague - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Maria Paula Vargas Triana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Evansville - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Qavia Lopez | - Alexandra Riley - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fitriani Sabatini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Valeria Bhunu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Sylvia Schenck | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 1-6, 0-4, - Alexandra Riley - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
17.01.20 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.20 1e ronde | vs. Heranne Excellent | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Taipei - Carpet | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Alexandra Anttila | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Pretoria - Hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Zeel Desai | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |