WEDSTRIJD
31.05.23 | 1e ronde | Caroline Romeo | Sara Lanca | 6-2, 6-2 | W40 Montemor | Hard |
STATISTIEKEN
Caroline Romeo | Sara Lanca | |
1e Service % | 22/47 (47%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/22 (77%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/25 (68%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/45 (51%) | 13/47 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Caroline Romeo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Caroline Romeo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Caroline Romeo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Caroline Romeo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Caroline Romeo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Caroline Romeo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Caroline Romeo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Caroline Romeo | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Caroline Romeo vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
31.05.23 | 1e ronde | Caroline Romeo | Sara Lanca | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W40 Montemor | Hard |
Caroline Romeo form & Sara Lanca form
Caroline Romeo - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alexandra Vecic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Stacey Fung | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Teah Chavez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Liv Hovde | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Layne Sleeth | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 6-2, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.08.23 Finale | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Zeel Desai | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Viola Turini | 7-63, 7-67 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Emma Ottavia Ghirardato | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Isabella Harvison | 6-78, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-62, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Viola Turini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Melisa Ercan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Julia Zhu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tianmi Mi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Shria Atturu | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paris Corley | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |