WEDSTRIJD
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Celia Cervino Ruiz | Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | W60+H Caldas | Hard |
STATISTIEKEN
Celia Cervino Ruiz | Ana Filipa Santos | |
1e Service % | 23/37 (62%) | 28/51 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/23 (91%) | 11/28 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/14 (64%) | 11/23 (48%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/51 (57%) | 7/37 (19%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/88 (67%) | 29/88 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Celia Cervino Ruiz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Celia Cervino Ruiz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Celia Cervino Ruiz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Ana Filipa Santos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Celia Cervino Ruiz | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Celia Cervino Ruiz vs. Ana Filipa Santos - onderlinge wedstrijden
12.09.21 | 1e ronde van de kwal. | Celia Cervino Ruiz | Ana Filipa Santos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W60+H Caldas | Hard |
Celia Cervino Ruiz form & Ana Filipa Santos form
Celia Cervino Ruiz - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
26.10.23 Kwartfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
01.12.22 2e ronde | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail |