WEDSTRIJD
22.06.21 | 1e ronde | Celine Naef | Anna Gabric | 1-6, 6-2, 6-1 | W25 Klosters | Clay |
STATISTIEKEN
Celine Naef | Anna Gabric | |
1e Service % | 47/69 (68%) | 56/87 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/47 (53%) | 31/56 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 10/31 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/20 (35%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 46/87 (53%) | 34/69 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/156 (52%) | 75/156 (48%) |
Dubbele fouten | 0 | 12 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Gabric | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Celine Naef | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Celine Naef | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Celine Naef | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Celine Naef | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Celine Naef | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Celine Naef | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Celine Naef | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Celine Naef | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anna Gabric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Celine Naef | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Celine Naef | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anna Gabric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Celine Naef | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Celine Naef vs. Anna Gabric - onderlinge wedstrijden
22.06.21 | 1e ronde | Celine Naef | Anna Gabric | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Klosters | Clay |
Celine Naef form & Anna Gabric form
Celine Naef - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Joanna Garland | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 2-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Jana Fett | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Himeno Sakatsume | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Anna Bondar | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ella Seidel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tatiana Prozorova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Eala | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.23 Rubber 1 | vs. Danielle Rose Collins | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Rubber 1 | vs. Linda Noskova | 6-72, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Anna Gabric - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Denise Valente | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 5-7, 7-5, 6-713 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Jamie Loeb | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 7-68, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 3-0, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Lara Salden | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anna Klasen | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Chantal Sauvant | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
10.09.23 Finale | vs. Anna Bondar | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |