WEDSTRIJD
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Cemre Anil | Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
22.04.01, 23 Jaar
22.04.01, 23 Jaar
Cemre Anil vs. Mariya Poduraeva - onderlinge wedstrijden
07.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Cemre Anil | Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
18.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Mariya Poduraeva | Cemre Anil | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Cemre Anil form & Mariya Poduraeva form
Cemre Anil - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.21 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 Kwalif. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |
Mariya Poduraeva - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Lucie Havlickova | 1-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |