WEDSTRIJD
09.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Chanel Janssen | Darya Lebesheva | 0-6, 6-3, 10-3 | W15 Dijon | Clay |
STATISTIEKEN
Holland
20.05.00, 23 Jaar
20.05.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Chanel Janssen vs. Darya Lebesheva - onderlinge wedstrijden
09.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Chanel Janssen | Darya Lebesheva | 0-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | W15 Dijon | Clay |
21.08.18 | Kwalif. | Darya Lebesheva | Chanel Janssen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Rotterdam | Clay |
Chanel Janssen form & Darya Lebesheva form
Chanel Janssen - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Daria Shubina | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Gorska | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Natali Jaiani | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Bergler | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Mia Mayerova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veronika Udina | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Lilli Tagger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Yujin Kim | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Ida Johansson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimena Gomez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Dariia Monakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Roesch | 6-4, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
22.08.23 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lea Malazdra | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Alyssa Reguer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Caterina Odorizzi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-3, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 2-6, 7-65, 4-10 | wedstrijd detail |
Darya Lebesheva - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Panari | 6-3, 2-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Menuha Popovici | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 0-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Pavlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-64, 4-1, Beatrice Stagno - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Piatrushka | 2-6, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vasanti Shinde | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Kariann Pierre-Louis | 3-6, 6-2, 1-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valerie Quiceno | 2-6, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.09.20 1e ronde | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 0-1, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.20 Kwalif. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.09.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Angelika Shapovalova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Ostrovskaya | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chanel Janssen | 6-0, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Tomanova | 0-3, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Maria Kozyreva | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.07.19 Kwalif. | vs. Rianna Valdes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Ramona Mataruga | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Amber Washington | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Magdalena Nunez Pureco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
14.05.19 Kwalif. | vs. Elin Vilen | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gothenburg - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nanchang - Clay | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Takayama | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
19.12.18 2e ronde | vs. Katsiaryna Skachkova | 2-5, - Darya Lebesheva - scratch | wedstrijd detail | |
18.12.18 1e ronde | vs. Amelia Fortescue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
11.12.18 1e ronde | vs. Aisha Niyonkuru | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail |