WEDSTRIJD
06.09.19 | Kwartfinale | Chanel Simmonds | Victoria Muntean | 6-2, 2-0, - scratch | W15 Sajur | Hard |
STATISTIEKEN
Chanel Simmonds | Victoria Muntean | |
1e Service % | 16/26 (62%) | 22/39 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 11/16 (69%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 6/17 (35%) |
Benutte Breakpoints | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/39 (59%) | 9/26 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/65 (62%) | 25/65 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chanel Simmonds | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Victoria Muntean | |
0-0 | ||
Chanel Simmonds | 2-0 | |
3-0 | Victoria Muntean | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chanel Simmonds | 4-0 | |
0-0 | ||
Chanel Simmonds | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
5-2 | Victoria Muntean | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Chanel Simmonds | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Victoria Muntean | |
2-0 |
3 | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chanel Simmonds vs. Victoria Muntean - onderlinge wedstrijden
06.09.19 | Kwartfinale | Chanel Simmonds | Victoria Muntean | 6-2, 2-0, Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | W15 Sajur | Hard |
Chanel Simmonds form & Victoria Muntean form
Chanel Simmonds - laatste wedstrijden
W15 San - Hard | ||||
18.06.23 Finale | vs. Sara Daavettila | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Kate Fakih | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.06.23 Kwartfinale | vs. Katherine Hui | 6-1, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
15.06.23 2e ronde | vs. Megan Mccray | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anita Sahdiieva | 6-0, 3-0, Anita Sahdiieva - scratch | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Samantha Horwood | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yinglak Jittakoat | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Haley Giavara | 6-4, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Isabella Chhiv | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Bianca Molnar | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
23.09.21 2e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, - Chanel Simmonds - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 7-64, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
20.02.21 Halve finale | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.21 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.21 2e ronde | vs. Eden Silva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.21 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.01.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-710 | wedstrijd detail | |
14.01.21 2e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.01.21 1e ronde | vs. Marion Viertler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.01.21 Kwartfinale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.01.21 2e ronde | vs. Elena Grekul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.01.21 1e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.11.20 Kwartfinale | vs. Jessie Aney | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.20 2e ronde | vs. Anastasia Nefedova | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.11.20 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
30.10.20 Kwartfinale | vs. Romana Cisovska | 6-75, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail |
Victoria Muntean - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 0-6, 0-3, - Victoria Muntean - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kate Mansfield | 7-63, 6-72, Kate Mansfield - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 2-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lorena Solar Donoso | 4-6, 6-1, 6-77 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Gomez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Scarlett Nicholson | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carson Branstine | 6-74, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 6-4, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 6-2, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 6-2, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Chloe Noel | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Psonka | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Arequipa - Clay | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ellie Douglas | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Natalia Siedliska | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Lucia Gonzales | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bragado - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 6-3, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |