WEDSTRIJD
10.08.20 | 1e ronde | Charlotte Klasen | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
Charlotte Klasen | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-2 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0 | ||
Charlotte Klasen | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Charlotte Klasen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Charlotte Klasen | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0 | ||
Charlotte Klasen | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
3-3 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-0 | ||
Charlotte Klasen | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Ekaterine Gorgodze | |
Charlotte Klasen | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Charlotte Klasen vs. Ekaterine Gorgodze - onderlinge wedstrijden
10.08.20 | 1e ronde | Charlotte Klasen | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
18.08.14 | 1e ronde | Charlotte Klasen | Ekaterine Gorgodze | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Braunschweig | Clay |
14.07.14 | 1e ronde | Ekaterine Gorgodze | Charlotte Klasen | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Darmstadt | Clay |
Charlotte Klasen form & Ekaterine Gorgodze form
Charlotte Klasen - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Noemi Hemmerich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Andreea Ghitescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Suzan Lamens | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Andreea Rosca | 7-67, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 7-5, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Julia Victoria Rennert | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.20 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.08.20 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Amiens - Clay | ||||
07.03.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Baran | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Altenkirchen - Carpet | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Seibold | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sunderland - I. hard | ||||
08.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow - I. hard | ||||
04.02.16 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.02.16 1e ronde | vs. Yukun Zhang | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.02.16 Kwalif. | vs. Savannah Sills | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Hurst | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Ekaterine Gorgodze - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |