WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Chelsea Fontenel | Shria Atturu | 6-0, 6-2 | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
06.10.02, 21 Jaar
06.10.02, 21 Jaar
Chelsea Fontenel vs. Shria Atturu - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Chelsea Fontenel | Shria Atturu | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Chelsea Fontenel form & Shria Atturu form
Chelsea Fontenel - laatste wedstrijden
W25 Solapur - Hard | ||||
19.12.23 1e ronde | vs. Weronika Baszak | 3-6, 0-1, - Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
14.11.23 Kwalif. | vs. Ayumi Miyamoto | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ellie Daniels | 7-67, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Alexandra Vecic | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
09.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Xu | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erina Hayashi | 1-6, - Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Carole Monnet | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 7-5, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Sarah Beth Grey | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Kolodynska | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
20.07.23 3e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.07.23 2e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Osborne | 7-64, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Caroline Vernet | 3-6, 0-1, - Chelsea Fontenel - scratch | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Kelly Williford | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Maria Kozyreva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail |
Shria Atturu - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laalitya Kalluri | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gayathri Sivakumar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Tatum Evans | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dylan Cline | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Champaign - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Rhiann Newborn | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taylor Gruber | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sasha Nelson | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yilin Yan | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Patricia Grigoras | 6-1, 1-0, Patricia Grigoras - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pari Singh | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Jelena Ristic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Summer Yardley | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hong - Hard | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ching Laam Lai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kashiwa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Honami Sodeyama | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Maddalena Giordano | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. India Fenieys | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |