WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Chiara Girelli | Iva Ivanova | 7-67, 6-4 | W15 Sozopol | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Bulgaria
09.09.06, 17 Jaar
09.09.06, 17 Jaar
Chiara Girelli vs. Iva Ivanova - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Chiara Girelli | Iva Ivanova | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Sozopol | Hard |
Chiara Girelli form & Iva Ivanova form
Chiara Girelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
22.02.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Helena Mohamed | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Gombitova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Maria Toma | 0-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 2-0, Alicja Formella - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gaia Parravicini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Cayetana Gay | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-0, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Coral Valle | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Maria De La Paz Alberto | 6-73, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Lea Nilsson | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Kajevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Polina Bakhmutkina | 6-72, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-70, 2-4, - Chiara Girelli - scratch | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 0-3, - Chiara Girelli - scratch | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Giulia Crescenzi | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Iva Ivanova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
26.01.24 Halve finale | vs. Emerson Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Mingge Xu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 3e ronde | vs. Aspen Schuman | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.01.24 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde | vs. Laura Brunkel | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Lara Salden | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
09.07.23 1e ronde | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
French Open - Clay | ||||
07.06.23 3e ronde | vs. Clervie Ngounoue | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde | vs. Francesca Pace | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maya Alexandrova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 7-5, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail |