WEDSTRIJD
19.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Chiara Talleri | Isabelle Cherny | 6-3, 2-6, 10-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
17.02.05, 19 Jaar
17.02.05, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
23.03.04, 20 Jaar
23.03.04, 20 Jaar
Chiara Talleri vs. Isabelle Cherny - onderlinge wedstrijden
19.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Chiara Talleri | Isabelle Cherny | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Chiara Talleri form & Isabelle Cherny form
Chiara Talleri - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chrystal Lopez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Tamarit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denise Valente | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elsa Bonelli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Les - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Inez Maria Kotlikova | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Zhu | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Barbara Dessolis | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Barlini Pischedda | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlotta Moccia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Tamarit | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Cherny | 6-3, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Evgeniya Burdina | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | Yi Tsen Cho - niet aangetreden | wedstrijd detail |
Isabelle Cherny - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Victoire Lansaman | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Phillippa Preugschat | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sonia Cassani | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernadette Hovhanasian | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Virginia Zamberlani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tian Jialin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Popescu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Amelie Smejkalova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giada Ciampa | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Noa Krznaric | 7-64, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Mirjana Jovanovic | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stasa Srbulovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Tea Nikcevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iva Daneva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Prodanovic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Glowacka | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilie Elde | 4-6, 7-5, 13-15 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Andjela Lazarevic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |