WEDSTRIJD
05.03.21 | Kwartfinale | Chiara Scholl | Clara Vlasselaer | 4-6, 6-3, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Chiara Scholl | Clara Vlasselaer | |
1e Service % | 43/84 (51%) | 37/84 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/43 (72%) | 27/37 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/41 (46%) | 15/47 (32%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/84 (50%) | 34/84 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/168 (55%) | 76/168 (45%) |
Dubbele fouten | 10 | 8 |
Aces | 6 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chiara Scholl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chiara Scholl | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chiara Scholl | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chiara Scholl | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chiara Scholl | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Chiara Scholl | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chiara Scholl | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chiara Scholl | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chiara Scholl | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Chiara Scholl | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Chiara Scholl | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Chiara Scholl | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chiara Scholl | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Clara Vlasselaer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chiara Scholl vs. Clara Vlasselaer - onderlinge wedstrijden
05.03.21 | Kwartfinale | Chiara Scholl | Clara Vlasselaer | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Chiara Scholl form & Clara Vlasselaer form
Chiara Scholl - laatste wedstrijden
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Sebastianna Scilipoti | 3-6, 2-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Eliessa Vanlangendonck | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 0-1, - Chiara Scholl - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Julia Stusek | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luisina Giovannini | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Kan | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Wroclaw - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Lola Radivojevic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Elena Pridankina | 6-73, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilwith Di Girolami | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dilara Okur | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
01.07.23 Halve finale | vs. Luca Udvardy | 3-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.06.23 Kwartfinale | vs. Katharina Hering | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |