WEDSTRIJD
14.04.21 | 1e ronde | Chiraz Bechri | Olivia Gram | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Chiraz Bechri | Olivia Gram | |
1e Service % | 26/38 (68%) | 37/47 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 16/37 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/12 (67%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/47 (60%) | 10/38 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/85 (66%) | 29/85 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chiraz Bechri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chiraz Bechri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiraz Bechri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Chiraz Bechri | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Olivia Gram | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chiraz Bechri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chiraz Bechri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chiraz Bechri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Olivia Gram | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Denmark
23.11.00, 23 Jaar
19031 $
23.11.00, 23 Jaar
19031 $
Chiraz Bechri vs. Olivia Gram - onderlinge wedstrijden
14.04.21 | 1e ronde | Chiraz Bechri | Olivia Gram | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Chiraz Bechri form & Olivia Gram form
Chiraz Bechri - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Gina Feistel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Han Shi | 3-6, 1-2, - Chiraz Bechri - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elena Grekul | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Brandy Walker | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Covi | - | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.12.23 Kwartfinale | vs. Milana Zhabrailova | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Tian Jialin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Adesuwa Osabuohien | 7-65, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Margaux Komano | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Carina Syrtveit | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Julia Ronney | 5-7, - Chiraz Bechri - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Luisa Hrda | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Hiroko Kuwata | - | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Sofia Avataneo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 0-4, - Chiraz Bechri - scratch | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Karine Marion Job | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Margaux Komano | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 6-2, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Selina Dal | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 7-63, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Sharrmadaa Baluu | 7-5, Sharrmadaa Baluu - scratch | wedstrijd detail |
Olivia Gram - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Kamila Kashaeva | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 6-73, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ida Johansson | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ava Williamson | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Franziska Sziedat | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Stefania Bojica | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Anna Lena Ebster | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Josy Daems | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Regina Ristic-North | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Sarafina Olivia Hansen | 2-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
05.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Hannah Viller Moller | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Olga Golas | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dariia Monakhova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Madrid - Hard | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Olga Helmi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Juliette Mazzoni | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |