WEDSTRIJD
17.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Chisa Hosonuma | Ramu Ueda | 6-75, 6-2, 10-4 | W60 Kyoto | I. hard |
STATISTIEKEN
Chisa Hosonuma | Ramu Ueda | |
1e Service % | 53/74 (72%) | 47/71 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/53 (66%) | 27/47 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/21 (43%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/71 (48%) | 30/74 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/145 (54%) | 67/145 (46%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Chisa Hosonuma | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Chisa Hosonuma | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Ramu Ueda | |
Chisa Hosonuma | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
4-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chisa Hosonuma | 4-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0 | ||
Chisa Hosonuma | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-5 | Ramu Ueda | |
0-0 | ||
6-6 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-3 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chisa Hosonuma | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Chisa Hosonuma | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ramu Ueda | |
Chisa Hosonuma | 5-1 | |
5-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
3 | ||
Chisa Hosonuma | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3, 9-4 | ||
10-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chisa Hosonuma vs. Ramu Ueda - onderlinge wedstrijden
17.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Chisa Hosonuma | Ramu Ueda | 6-75, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | W60 Kyoto | I. hard |
Chisa Hosonuma form & Ramu Ueda form
Chisa Hosonuma - laatste wedstrijden
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nanami Iwasa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Riko Kikawada | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Thasaporn Naklo | 6-1, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaho Kinoshita | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 7-5, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Nanari Katsumi | 0-6, 0-2, - Chisa Hosonuma - scratch | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Zara Larke | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Kanako Osafune | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Audrey Aulia | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-3, 2-1, Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Anna Sedysheva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Elyse Tse | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Yatawee Chimchum | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Sue Li | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kuching - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Junri Namigata | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Dabin Kim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 1e ronde | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Mai Hontama | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Dabin Kim | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.22 1e ronde | vs. Han Hyeongju | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Kyoka Okamura | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ramu Ueda - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kawaguchi - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tokyo - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Karuizawa - Grass | ||||
25.05.23 1e ronde | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Grass | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Fukuoka - Carpet | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Gifu - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Fukui - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Osaka - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.23 Kwalif. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Kyoto - I. hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |