WEDSTRIJD
13.07.20 | 1e ronde | Chloe Paquet | Clara Burel | 6-2, 7-5 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 30-0, 0-0, 15-15 | ||
1-0 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 0-0, 15-0 | ||
1-2 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 0-0 | ||
2-3 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40, 0-0, 0-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 2-4 | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-30, 30-30 | ||
3-4 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 3-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40[BP], 0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Clara Burel | |
0-0, 15-15, 0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 1-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 0-0, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
1-3 | Clara Burel | |
0-0, 0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Clara Burel | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Chloe Paquet | 1-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
7-5 |
1 | ||
Chloe Paquet | 2-0 | |
0-0, 0-0, 15-0 | ||
3-0 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, 0-0 | ||
5-0 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 15-40, 30-40, 0-0, 0-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 5-1 | |
0-0, 30-0, 0-0, 0-30, 30-30 | ||
5-2 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40, 0-0, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Clara Burel | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-40, 0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 0-2 | |
0-0, 15-15, 0-0, 30-0, 40-15 | ||
1-2 | Clara Burel | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-2 | |
0-0, 0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-3 | Clara Burel | |
0-0, 0-15, 0-40, 0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 2-4 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-4 | Clara Burel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 3-5 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
4-5 | Clara Burel | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
6-5 | Clara Burel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chloe Paquet vs. Clara Burel - onderlinge wedstrijden
10.12.23 | Finale | Clara Burel | Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Angers | I. hard |
13.07.20 | 1e ronde | Chloe Paquet | Clara Burel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
08.07.20 | 1e ronde | Clara Burel | Chloe Paquet | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Chloe Paquet form & Clara Burel form
Chloe Paquet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Clara Burel - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |