WEDSTRIJD
20.06.20 | 1e ronde | Chloe Paquet | Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 30-0 | ||
Chloe Paquet | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
1-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30, A-40 | ||
3-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Sara Cakarevic | |
6-1 |
2 | ||
Chloe Paquet | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 30-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Chloe Paquet | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Chloe Paquet | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP] | ||
1-4 | Sara Cakarevic | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 2-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-4 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 3-5 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Sara Cakarevic | |
0-0 | ||
Chloe Paquet | 1-0 | |
2-0 | Sara Cakarevic | |
Chloe Paquet | 3-0 | |
4-1 | Sara Cakarevic | |
Chloe Paquet | 4-2 | |
5-2 | Sara Cakarevic | |
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chloe Paquet vs. Sara Cakarevic - onderlinge wedstrijden
20.06.20 | 1e ronde | Chloe Paquet | Sara Cakarevic | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
02.02.18 | Kwartfinale | Chloe Paquet | Sara Cakarevic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | Glasgow | I. hard |
Chloe Paquet form & Sara Cakarevic form
Chloe Paquet - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
24.04.24 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Koper - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Polona Hercog | 6-2, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 6-74, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.04.24 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
10.04.24 1e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
La Bisbal - Clay | ||||
01.04.24 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Sara Cakarevic - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
18.04.24 2e ronde | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Ayda Altuntas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
07.04.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.04.24 Halve finale | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Matilde Mariani | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - scratch | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
20.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |