WEDSTRIJD
27.06.20 | 1e ronde | Chloe Paquet | Verena Meliss | 7-5, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-40 | ||
Chloe Paquet | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
0-2 | Verena Meliss | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Chloe Paquet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | Verena Meliss | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Chloe Paquet | 4-3 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-4 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40 | ||
Chloe Paquet | 4-5 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Verena Meliss | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Chloe Paquet | 6-5 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
Chloe Paquet | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-1 | Verena Meliss | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
2-2 | Verena Meliss | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Chloe Paquet | 2-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Chloe Paquet | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
4-4 | Verena Meliss | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Chloe Paquet | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Chloe Paquet vs. Verena Meliss - onderlinge wedstrijden
27.06.20 | 1e ronde | Chloe Paquet | Verena Meliss | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Chloe Paquet form & Verena Meliss form
Chloe Paquet - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Liv Hovde | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
05.02.24 1e ronde | vs. Alina Korneeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Destanee Aiava | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Suhitha Maruri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Cristina Bucsa | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Elisabetta Cocciaretto | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Alize Cornet | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Kaia Kanepi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Renata Jamrichova | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 1-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sachia Vickery | 6-74, 6-3, 2-0, Sachia Vickery - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Kaja Juvan | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Verena Meliss - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Berta Bonardi | 4-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail |