WEDSTRIJD
21.02.20 | Kwartfinale | Clara Burel | Margot Yerolymos | 6-3, 6-2 | W25 Glasgow | I. hard |
STATISTIEKEN
Clara Burel | Margot Yerolymos | |
1e Service % | 7/11 (64%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 5/7 (71%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/4 (25%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 3/8 (38%) | 5/11 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 9/19 (47%) | 10/19 (53%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Clara Burel | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Burel | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Burel | 2-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Burel | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Margot Yerolymos | |
Clara Burel | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Burel | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Burel | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Margot Yerolymos | |
Clara Burel | 4-1 | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0 | ||
Clara Burel | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Burel vs. Margot Yerolymos - onderlinge wedstrijden
13.05.21 | 2e ronde | Clara Burel | Margot Yerolymos | 6-76, 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | W60 Saint | Clay |
21.02.20 | Kwartfinale | Clara Burel | Margot Yerolymos | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Glasgow | I. hard |
26.09.18 | 1e ronde | Clara Burel | Margot Yerolymos | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | Clermont Ferrand | I. hard |
Clara Burel form & Margot Yerolymos form
Clara Burel - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.24 2e ronde | vs. Cori Gauff | 6-2, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.03.24 1e ronde | vs. Xiyu Wang | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Sloane Stephens | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Eva Lys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Donna Vekic | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Oceane Dodin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Aleksandra Krunic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
04.01.24 3e ronde | vs. Victoria Azarenka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
10.12.23 Finale | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Halve finale | vs. Dayana Yastremska | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Jule Niemeier | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
21.10.23 Halve finale | vs. Elise Mertens | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Erika Andreeva | 6-0, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
02.09.23 3e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Karolina Pliskova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Margot Yerolymos - laatste wedstrijden
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.22 Halve finale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |