WEDSTRIJD
03.03.21 | 2e ronde | Clara Tauson | Timea Babos | 6-2, 6-3 | Lyon | I. hard |
STATISTIEKEN
Clara Tauson | Timea Babos | |
1e Service % | 29/52 (56%) | 27/48 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/29 (79%) | 14/27 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 7/21 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 17/52 (33%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/100 (62%) | 38/100 (38%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Clara Tauson | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Clara Tauson | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Tauson | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Tauson | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Clara Tauson | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clara Tauson | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clara Tauson | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Timea Babos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Clara Tauson | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Timea Babos | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Clara Tauson | 5-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Tauson vs. Timea Babos - onderlinge wedstrijden
03.03.21 | 2e ronde | Clara Tauson | Timea Babos | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | Lyon | I. hard |
Clara Tauson form & Timea Babos form
Clara Tauson - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Oceane Dodin | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Zidansek | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Hailey Baptiste | 6-72, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Alison Van Uytvanck | 2-6, 7-5, 6-71 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 6-3, 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Victoria Azarenka | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
05.01.24 Halve finale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.01.24 Kwartfinale | vs. Maya Joint | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Alize Cornet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | - | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Vera Zvonareva | 4-6, 0-1, - Clara Tauson - scratch | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Timea Babos - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Ipek Oz | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Talia Gibson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Yuriko Miyazaki | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.24 Kwalif. | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.02.24 Kwalif. | vs. Nao Hibino | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Linda Noskova | 7-5, 6-78, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.12.23 Kwalif. | vs. Talia Gibson | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Sramkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Heather Watson | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 6-2, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Xinxin Yao | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zhengzhou - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Daria Kasatkina | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Kwalif. | vs. Vera Zvonareva | 7-63, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 2-6, 0-1, - Timea Babos - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 2-6, 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Stusek | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fiona Crawley | 2-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |