WEDSTRIJD
07.05.21 | Kwartfinale | Clara Vlasselaer | Alexandra Osborne | 7-65, 6-4 | W15 Ramat | Hard |
STATISTIEKEN
Clara Vlasselaer | Alexandra Osborne | |
1e Service % | 32/82 (39%) | 51/92 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/32 (81%) | 35/51 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 25/50 (50%) | 19/41 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/14 (29%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/92 (41%) | 31/82 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/174 (51%) | 85/174 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Vlasselaer | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clara Vlasselaer | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Alexandra Osborne | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Clara Vlasselaer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Clara Vlasselaer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Vlasselaer vs. Alexandra Osborne - onderlinge wedstrijden
07.05.21 | Kwartfinale | Clara Vlasselaer | Alexandra Osborne | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Ramat | Hard |
Clara Vlasselaer form & Alexandra Osborne form
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |