WEDSTRIJD
14.04.21 | 1e ronde | Clara Vlasselaer | Nina Radovanovic | 6-4, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Clara Vlasselaer | Nina Radovanovic | |
1e Service % | 36/71 (51%) | 46/76 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/35 (46%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/16 (31%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/76 (53%) | 30/71 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Dubbele fouten | 7 | 7 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Vlasselaer | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Nina Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Vlasselaer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Nina Radovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Clara Vlasselaer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Clara Vlasselaer | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Nina Radovanovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Clara Vlasselaer vs. Nina Radovanovic - onderlinge wedstrijden
14.04.21 | 1e ronde | Clara Vlasselaer | Nina Radovanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Clara Vlasselaer form & Nina Radovanovic form
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
29.03.24 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.03.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Nina Radovanovic - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Talia Neilson Gatenby | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 6-1, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-3, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.12.23 Kwartfinale | vs. Marie Villet | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.12.23 Halve finale | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.12.23 2e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.12.23 1e ronde | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 5-0, Alice Battesti - scratch | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Marie Villet | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Selina Dal | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Boulard | 4-6, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-1, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
26.08.23 Kwartfinale | vs. Veronika Podrez | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Anna Ozerova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |