WEDSTRIJD
23.07.21 | Kwartfinale | Claudia Hoste Ferrer | Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Claudia Hoste Ferrer | Jasmijn Gimbrere | |
1e Service % | 51/65 (78%) | 41/60 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/51 (65%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/14 (43%) | 8/19 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/60 (53%) | 26/65 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/125 (57%) | 54/125 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 8 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Claudia Hoste Ferrer | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Claudia Hoste Ferrer | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Claudia Hoste Ferrer | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Jasmijn Gimbrere | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Claudia Hoste Ferrer vs. Jasmijn Gimbrere - onderlinge wedstrijden
23.07.21 | Kwartfinale | Claudia Hoste Ferrer | Jasmijn Gimbrere | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Claudia Hoste Ferrer form & Jasmijn Gimbrere form
Claudia Hoste Ferrer - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Ania Hertel | 7-5, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-76, 6-1, 2-4, - Claudia Hoste Ferrer - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 3e ronde | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aya El Aouni | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Rositsa Dencheva | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Ela Nala Milic | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Poplavska | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Giulia Pereira De Aguiar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 6-1, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 5-7, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Andrea Palazon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Lexie Stevens | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Jasmijn Gimbrere - laatste wedstrijden
W50 Roehampton - I. hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - scratch | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |