WEDSTRIJD
10.03.20 | 1e ronde | Conny Perrin | Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-1 | W25+H Irapuato | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Conny Perrin vs. Ana Sofia Sanchez - onderlinge wedstrijden
29.01.21 | Kwartfinale | Ana Sofia Sanchez | Conny Perrin | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Rome | Hard |
10.03.20 | 1e ronde | Conny Perrin | Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W25+H Irapuato | Hard |
19.10.17 | Kwartfinale | Conny Perrin | Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
13.10.17 | Halve finale | Conny Perrin | Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
28.09.15 | 1e ronde | Ana Sofia Sanchez | Conny Perrin | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Victoria | Hard |
Conny Perrin form & Ana Sofia Sanchez form
Conny Perrin - laatste wedstrijden
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Ana Sofia Sanchez - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 4-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Elysia Bolton | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Lea Ma | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Malkia Ngounoue | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-76, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
21.02.24 2e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-2, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Natalija Stevanovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Whitney Osuigwe | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Jasmin Jebawy | Jasmin Jebawy - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Agustina Chlpac | 6-1, 4-1, Agustina Chlpac - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Luiza Fullana | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mogi - Clay | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Francisca Jorge | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Yuliana Monroy | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Katarina Jokic | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Ximena Garzon Martinez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
20.11.23 Finale | vs. Maria Mateas | 5-7, 6-72 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwartfinale | vs. Haley Giavara | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 Halve finale | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |