INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Conny Perrin vs. Lena-Marie Hofmann - onderlinge wedstrijden
01.07.13 | 2e ronde | Conny Perrin | Lena-Marie Hofmann | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Middelburg | Clay |
08.09.08 | 2e ronde | Conny Perrin | Lena-Marie Hofmann | 5-7, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Innsbruck | Clay |
Conny Perrin form & Lena-Marie Hofmann form
Conny Perrin - laatste wedstrijden
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Lena-Marie Hofmann - laatste wedstrijden
Ismaning - Carpet | ||||
19.10.16 1e ronde | vs. Tess Sugnaux | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Porto - Clay | ||||
06.10.16 2e ronde | vs. Alicia Herrero Linana | - Lena-Marie Hofmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
05.10.16 1e ronde | vs. Claudia Gaspar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.16 Kwalif. | vs. Raquel Mateus | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nuernberg - Clay | ||||
26.08.16 Halve finale | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.16 Kwartfinale | vs. Chiara Grimm | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.08.16 2e ronde | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.16 1e ronde | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
15.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Walser | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zarycka | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
02.06.16 2e ronde | vs. Lou Brouleau | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.06.16 1e ronde | vs. Sandra Ortevall | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.05.16 Kwalif. | vs. Yasmine Ince | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Braunschweig - Clay | ||||
24.08.15 2e ronde van de kwal. | vs. Courtney Collins | - Lena-Marie Hofmann - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Breda - Clay | ||||
23.06.14 1e ronde | vs. Andrea Koch-Benvenuto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lenzerheide - Clay | ||||
16.06.14 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.14 2e ronde | vs. Karin Kennel | 0-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
02.06.14 1e ronde | vs. Lisa Bastianello | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.06.14 Kwartfinale | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.14 2e ronde | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
26.05.14 1e ronde | vs. Marina Shamayko | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Prague - Clay | ||||
12.05.14 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tunis - Clay | ||||
05.05.14 Kwalif. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Wiesbaden - Clay | ||||
28.04.14 1e ronde van de kwal. | vs. Janina Toljan | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.04.14 Kwalif. | vs. Valentyna Ivakhnenko | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
21.04.14 1e ronde | vs. Arantxa Rus | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
14.04.14 1e ronde | vs. Agni Stefanou | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.04.14 2e ronde | vs. Francesca Palmigiano | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.14 Halve finale | vs. Pernilla Mendesova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |