WEDSTRIJD
04.09.18 | 1e ronde | Constance Sibille | Evita Ramirez | 6-1, 6-2 | Badenweiler | Clay |
STATISTIEKEN
Constance Sibille | Evita Ramirez | |
1e Service % | 32/56 (57%) | 27/45 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/32 (75%) | 15/27 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/45 (58%) | 22/56 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/101 (59%) | 41/101 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 6 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Constance Sibille | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-1 | Evita Ramirez | |
2-1 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Constance Sibille | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Constance Sibille | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Constance Sibille | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Constance Sibille | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Evita Ramirez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Constance Sibille | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Evita Ramirez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Constance Sibille | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Constance Sibille vs. Evita Ramirez - onderlinge wedstrijden
04.09.18 | 1e ronde | Constance Sibille | Evita Ramirez | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Badenweiler | Clay |
Constance Sibille form & Evita Ramirez form
Constance Sibille - laatste wedstrijden
W25 Petange - I. hard | ||||
30.10.19 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.19 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.19 2e ronde | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
07.10.19 Kwalif. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
06.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Clermont - I. hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.09.19 Halve finale | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.19 Kwartfinale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Contrexeville - Clay | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Evita Ramirez - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Martial | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Mariani | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Dijon - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Brun | 2-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Iliev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Granwehr | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Anna Ureke | 7-66, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.04.23 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.04.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Jiaqi Wang | 2-6, 6-3, 11-13 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofiya Afandieva | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Macon - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.02.23 2e ronde | vs. Marente Sijbesma | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.23 1e ronde | vs. Agostina Breval | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde | vs. Milana Zhabrailova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Bataille | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail |