WEDSTRIJD
17.10.19 | 2e ronde | Costanza Traversi | Anna Ureke | 7-63, 1-6, 6-3 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Costanza Traversi | Anna Ureke | |
1e Service % | 77/100 (77%) | 66/95 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/77 (51%) | 34/66 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/23 (30%) | 9/29 (31%) |
Benutte Breakpoints | 8/15 (53%) | 9/20 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 52/95 (55%) | 54/100 (54%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 98/195 (50%) | 97/195 (50%) |
Dubbele fouten | 2 | 12 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anna Ureke | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Costanza Traversi | 0-1 | |
0-0, 15-0 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-40 | ||
Costanza Traversi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-3 | Anna Ureke | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
Costanza Traversi | 1-4 | |
0-0 | ||
2-4 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Costanza Traversi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Anna Ureke | |
0-0 | ||
Costanza Traversi | 5-5 | |
0-0, 0-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
Costanza Traversi | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-6 | Anna Ureke | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 5-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Costanza Traversi | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Costanza Traversi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Costanza Traversi | 1-3 | |
0-0 | ||
1-4 | Anna Ureke | |
Costanza Traversi | 1-5 | |
0-0, 15-15 | ||
1-6 |
3 | ||
Costanza Traversi | 0-0 | |
1-0 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-1 | Anna Ureke | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Costanza Traversi | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Anna Ureke | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Costanza Traversi | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Anna Ureke | |
6-3 |
Italy
19.07.00, 23 Jaar
14460 $
19.07.00, 23 Jaar
14460 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Costanza Traversi vs. Anna Ureke - onderlinge wedstrijden
17.10.19 | 2e ronde | Costanza Traversi | Anna Ureke | 7-63, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Costanza Traversi form & Anna Ureke form
Costanza Traversi - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.04.24 Kwalif. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Chiasso - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Anna Gabric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lourdes Gonzalez Garcia | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.24 2e ronde | vs. Ariana Gogulina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.04.24 1e ronde | vs. Antonia Aragosa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
20.04.24 Halve finale | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
19.04.24 Kwartfinale | vs. Irina Balus | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.04.24 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.04.24 1e ronde | vs. Edda Mamedova | 3-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail |