WEDSTRIJD
30.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Costanza Traversi | Clara Vlasselaer | 3-6, 6-1, 10-8 | W15 Trieste | Clay |
STATISTIEKEN
Italy
19.07.00, 23 Jaar
14460 $
19.07.00, 23 Jaar
14460 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Costanza Traversi vs. Clara Vlasselaer - onderlinge wedstrijden
30.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Costanza Traversi | Clara Vlasselaer | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Trieste | Clay |
Costanza Traversi form & Clara Vlasselaer form
Costanza Traversi - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Annika Kannan | 2-6, 6-4, 10-12 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Verena Meliss | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 7-63, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.12.23 Kwartfinale | vs. Panna Bartha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.12.23 2e ronde | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 2-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 7-5, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 7-5, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Turati | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Eszter Meri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Emma Tothova | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Stefanie Auer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Zuzana Sopkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marlene Hermann | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Duffel - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Tilwith Di Girolami | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nanou Thys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Sopkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Verena Gantschnig | 6-0, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Mair | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kranjska - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Anna Zyryanova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail |
Clara Vlasselaer - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.03.24 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Rikke De Koning | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bronte Murgett | 6-4, 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
28.01.24 Finale | vs. Tamira Paszek | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Katarina Kozarov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Ashton Bowers | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Emma Wilson | 6-78, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Biot | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 7-5, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Camilla Gennaro | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Kateryna Volodko | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zixuan Zeng | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Han Shi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ke Ren | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |