WEDSTRIJD
18.08.20 | 1e ronde | Cristina Bucsa | Ines Murta | 7-5, 6-3 | W15 Oeiras | Clay |
STATISTIEKEN
Cristina Bucsa | Ines Murta | |
1e Service % | 35/51 (69%) | 51/79 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/35 (54%) | 29/51 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/28 (18%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/79 (57%) | 23/51 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/130 (56%) | 57/130 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 7 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristina Bucsa vs. Ines Murta - onderlinge wedstrijden
18.08.20 | 1e ronde | Cristina Bucsa | Ines Murta | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Oeiras | Clay |
27.07.18 | Kwartfinale | Cristina Bucsa | Ines Murta | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | Porto | Clay |
Cristina Bucsa form & Ines Murta form
Cristina Bucsa - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Caroline Dolehide | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Elena Rybakina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Heather Watson | 7-61, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Xinyu Wang | 5-7, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Linda Noskova | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elena Rybakina | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 Kwalif. | vs. Anna Kalinskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
03.01.24 2e ronde | vs. Magda Linette | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 5-7, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
17.12.23 Finale | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
09.12.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.12.23 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde | vs. Celine Naef | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Clara Burel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Martina Trevisan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
30.09.23 Kwalif. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ines Murta - laatste wedstrijden
W15 Melilla - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 2-6, - Ines Murta - scratch | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Oana Georgeta Simion | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Africa Burillo Berezak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Vasilisa Borisova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Nicole Gadient | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Fernanda Contreras Gomez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Shapatava | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 6-75, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prisha Vyas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Shavit Kimchi | 0-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Nahia Berecoechea | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
19.02.23 Finale | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.23 Halve finale | vs. Ioana Loredana Rosca | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Qavia Lopez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
07.02.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 Kwalif. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Agra | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail |