WEDSTRIJD
19.08.21 | 2e ronde | Cristina Dinu | Amina Anshba | 6-3, 6-0 | W25 Vrnjacka | Clay |
STATISTIEKEN
Cristina Dinu | Amina Anshba | |
1e Service % | 25/36 (69%) | 35/54 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/25 (76%) | 16/35 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 6/19 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/54 (59%) | 9/36 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/90 (66%) | 31/90 (34%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-0 | |
0-0, 15-0, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristina Dinu vs. Amina Anshba - onderlinge wedstrijden
19.08.21 | 2e ronde | Cristina Dinu | Amina Anshba | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Vrnjacka | Clay |
Cristina Dinu form & Amina Anshba form
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail |
Amina Anshba - laatste wedstrijden
W75 Maribor - I. hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
27.06.23 1e ronde | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
14.06.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail |