WEDSTRIJD
22.03.22 | 1e ronde | Cristina Dinu | Aysegul Mert | 6-3, 7-61 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Cristina Dinu | Aysegul Mert | |
1e Service % | 37/60 (62%) | 41/70 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/37 (59%) | 23/41 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/23 (52%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 6/7 (86%) | 4/7 (57%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/70 (51%) | 26/60 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/130 (54%) | 60/130 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 3 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Aysegul Mert | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cristina Dinu | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Aysegul Mert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristina Dinu vs. Aysegul Mert - onderlinge wedstrijden
22.03.22 | 1e ronde | Cristina Dinu | Aysegul Mert | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Cristina Dinu form & Aysegul Mert form
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail |
Aysegul Mert - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Nina Alibalic | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Anja Petkovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Maria Mikhailova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Petra Konjikusic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Julia Riera | 0-6, 7-62, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Valery Gynina | 2-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Georgia Pedone | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Melania Delai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.23 Finale | vs. Diana Demidova | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.23 Halve finale | vs. Simona Ogescu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Vicky Van De Peer | 5-7, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Petja Drame | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.01.23 Kwartfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.01.23 2e ronde | vs. Julia Stamatova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.01.23 1e ronde | vs. Yufei Ren | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |