WEDSTRIJD
18.12.20 | Kwartfinale | Cristina Dinu | Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Cristina Dinu | Daria Lopatetskaya | |
1e Service % | 28/44 (64%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/28 (68%) | 14/31 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/16 (56%) | 5/18 (28%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/49 (61%) | 16/44 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristina Dinu vs. Daria Lopatetskaya - onderlinge wedstrijden
18.12.20 | Kwartfinale | Cristina Dinu | Daria Lopatetskaya | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Cristina Dinu form & Daria Lopatetskaya form
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail |
Daria Lopatetskaya - laatste wedstrijden
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |