WEDSTRIJD
20.08.21 | Kwartfinale | Cristina Dinu | Ioana Loredana Rosca | 5-7, 7-5, 6-1 | W25 Vrnjacka | Clay |
STATISTIEKEN
Cristina Dinu | Ioana Loredana Rosca | |
1e Service % | 54/93 (58%) | 52/91 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/54 (61%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 22/39 (56%) | 18/39 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/91 (49%) | 38/93 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/184 (54%) | 84/184 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 10 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cristina Dinu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-6 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 30-40, 0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
0-1 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cristina Dinu | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
3 | ||
Cristina Dinu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cristina Dinu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Cristina Dinu | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Ioana Loredana Rosca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cristina Dinu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Cristina Dinu vs. Ioana Loredana Rosca - onderlinge wedstrijden
20.08.21 | Kwartfinale | Cristina Dinu | Ioana Loredana Rosca | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Vrnjacka | Clay |
Cristina Dinu form & Ioana Loredana Rosca form
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
W75 Koper - Clay | ||||
17.04.24 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.04.24 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.04.24 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.04.24 2e ronde | vs. Mia Horvit | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
03.04.24 1e ronde | vs. Michaela Laki | 6-1, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Ioana Loredana Rosca - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-77, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 7-62, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Caballero Chica | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.03.23 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.23 Halve finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.02.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Ines Murta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-74, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.23 2e ronde | vs. Noemi Basiletti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 San - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.09.22 1e ronde | vs. Sara Errani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
05.09.22 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.22 Kwalif. | vs. Nuria Brancaccio | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Conny Perrin | 3-6, 1-0, - Ioana Loredana Rosca - scratch | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vitoria - Hard | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.22 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.07.22 2e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Olivia Gadecki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |