WEDSTRIJD
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Cristina Dinu | Melisa Senli | 6-1, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
02.12.04, 19 Jaar
02.12.04, 19 Jaar
Cristina Dinu vs. Melisa Senli - onderlinge wedstrijden
21.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Cristina Dinu | Melisa Senli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Cristina Dinu form & Melisa Senli form
Cristina Dinu - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Lois Boisson | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tara Wurth | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 Finale | vs. Carson Branstine | 6-3, 3-0, Carson Branstine - scratch | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Daniela Vismane | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Shiho Akita | 6-0, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 6-3, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 Finale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-3, 1-0, Anastasiya Soboleva - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ayla Aksu | 7-63, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Halve finale | vs. Maria Sara Popa | Maria Sara Popa - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, Ilinca Dalina Amariei - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eleni Christofi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail |
Melisa Senli - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Safiullina | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Cela | 6-0, Olivia Cela - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Olga Golas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Gina Feistel | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Miyu Kato | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alla Betina | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 7-60, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Funa Kozaki | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleyna Ozer | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Pizzoni | 4-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmina Stoppel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.01.22 1e ronde | vs. Gebriela Mihaylova | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.21 Kwalif. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mutilba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyoka Kubo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 4-6, 0-3, - Melisa Senli - scratch | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antonia Aragosa | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Ivania Martinich | 7-5, 0-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.06.21 Kwalif. | vs. Koral Koldobski | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail |