WEDSTRIJD
20.06.19 | 2e ronde | Da Hye Kim | Misaki Matsuda | 5-7, 6-4, 6-3 | W15 Gimcheon | Hard |
STATISTIEKEN
Da Hye Kim | Misaki Matsuda | |
1e Service % | 101/127 (80%) | 82/104 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 59/101 (58%) | 47/82 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/26 (38%) | 8/22 (36%) |
Benutte Breakpoints | 7/18 (39%) | 6/20 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/104 (47%) | 58/127 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 118/231 (51%) | 113/231 (49%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Hye Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Da Hye Kim | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Da Hye Kim | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Da Hye Kim | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-4 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Da Hye Kim | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Da Hye Kim | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Da Hye Kim | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Da Hye Kim | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Da Hye Kim | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Da Hye Kim | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Da Hye Kim | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Da Hye Kim | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Da Hye Kim | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Misaki Matsuda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Da Hye Kim vs. Misaki Matsuda - onderlinge wedstrijden
20.06.19 | 2e ronde | Da Hye Kim | Misaki Matsuda | 5-7, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Gimcheon | Hard |
Da Hye Kim form & Misaki Matsuda form
Da Hye Kim - laatste wedstrijden
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Gaeul Jang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Heejin Han | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eunji Lim | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Roki | 1-0, Matea Roki - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Yidi Yang | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Junri Namigata | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Arisha Ladhani | 4-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Gio Jang | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
28.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eunseo Kim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Mai Napatt Nirundorn | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Mana Kawamura | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Haine Ogata | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 Kwalif. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mariya Polishchuk | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rada Manataweewat | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
06.09.19 Kwartfinale | vs. Ji-Hee Choi | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Amber Marshall | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
31.08.19 Halve finale | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.08.19 Kwartfinale | vs. So-Ra Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Na-Ri Kim | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Seung-Yeon Hong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Dabin Kim | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Misaki Matsuda - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - scratch | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
30.12.23 Halve finale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.12.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.12.23 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.12.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
14.09.23 Kwartfinale | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |