WEDSTRIJD
02.07.19 | 1e ronde | Dabin Kim | Shuyue Ma | 6-2, 6-2 | W25 Tianjin | Hard |
STATISTIEKEN
Dabin Kim | Shuyue Ma | |
1e Service % | 30/57 (53%) | 25/40 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/30 (87%) | 12/25 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/27 (33%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/40 (60%) | 22/57 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dabin Kim | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dabin Kim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Shuyue Ma | |
0-0 | ||
Dabin Kim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-2 |
2 | ||
Dabin Kim | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
1-0 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dabin Kim | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Dabin Kim | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dabin Kim | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Shuyue Ma | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dabin Kim vs. Shuyue Ma - onderlinge wedstrijden
02.07.19 | 1e ronde | Dabin Kim | Shuyue Ma | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Tianjin | Hard |
Dabin Kim form & Shuyue Ma form
Dabin Kim - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - scratch | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
11.06.23 Finale | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.23 Halve finale | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
02.06.23 2e ronde | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Kwartfinale | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - Hard | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Shuyue Ma - laatste wedstrijden
W15 Nakhon - Hard | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
08.06.23 1e ronde | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |