WEDSTRIJD
10.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Dakshata Girishkumar Patel | Saumya Vig | 6-2, 6-2 | W25 Gwalior | Hard |
STATISTIEKEN
India
01.08.99, 24 Jaar
01.08.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
13.02.95, 29 Jaar
16775 $
13.02.95, 29 Jaar
16775 $
Dakshata Girishkumar Patel vs. Saumya Vig - onderlinge wedstrijden
27.12.21 | 2e ronde van de kwal. | Saumya Vig | Dakshata Girishkumar Patel | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Navi | Hard |
19.12.21 | 1e ronde van de kwal. | Saumya Vig | Dakshata Girishkumar Patel | 6-4, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | W25 Pune | Hard |
10.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Dakshata Girishkumar Patel | Saumya Vig | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Gwalior | Hard |
Dakshata Girishkumar Patel form & Saumya Vig form
Dakshata Girishkumar Patel - laatste wedstrijden
W15 Nagpur - Clay | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kashish Bhatia | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Pooja Ingale | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ishwari Matere | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jane Haeusler | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-2, 0-6, 17-15 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
27.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 5-7, 7-5, 9-11 | wedstrijd detail | |
26.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Almeida | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Pune - Hard | ||||
19.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 4-6, 7-64, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Solapur - Hard | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bengaluru - Hard | ||||
29.11.21 Kwalif. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Priyanshi Bhandari | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Jodhpur - Hard | ||||
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Navi - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sunam Jeong | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Gwalior - Hard | ||||
11.11.19 Kwalif. | vs. Mihika Yadav | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Pareen Shivekar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aurangabad - Clay | ||||
05.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sanya Madan | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.17 Kwalif. | vs. Tejasvi Kate | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
12.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Britt Geukens | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Solapur - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde | vs. Sai Chamarthi | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Kirandeep Kaur Kotade | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.16 Kwalif. | vs. Aastha Dargude | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
07.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Rishika Sunkara | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
24.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Malaika Alex Fernandes | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.16 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
15.02.16 1e ronde van de kwal. | vs. Sharrmadaa Baluu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Aurangabad - Clay | ||||
11.01.16 1e ronde van de kwal. | vs. Pareen Shivekar | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
21.12.15 1e ronde van de kwal. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Saumya Vig - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |