WEDSTRIJD
15.11.22 | 1e ronde | Dalila Jakupovic | Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 1-6, 7-5 | W25 Helsinki | I. hard |
STATISTIEKEN
Dalila Jakupovic | Jacqueline Cabaj Awad | |
1e Service % | 52/92 (57%) | 73/100 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/52 (60%) | 46/73 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/40 (40%) | 7/27 (26%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 7/15 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/100 (47%) | 45/92 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/192 (49%) | 98/192 (51%) |
Dubbele fouten | 7 | 8 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Jakupovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-3 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Jakupovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Jacqueline Cabaj Awad | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalila Jakupovic vs. Jacqueline Cabaj Awad - onderlinge wedstrijden
15.11.22 | 1e ronde | Dalila Jakupovic | Jacqueline Cabaj Awad | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | W25 Helsinki | I. hard |
Dalila Jakupovic form & Jacqueline Cabaj Awad form
Dalila Jakupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Jacqueline Cabaj Awad - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Ankita Raina | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Kashish Bhatia | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nehanda Thomias | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Tamara Kostic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 0-1, - Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-4, 6-715, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 4-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
19.11.23 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 3e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Riya Bhatia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
10.11.23 3e ronde | vs. Emma Lene | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Jasmin Jebawy | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Amelie Van Impe | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Amarni Banks | 6-4, 4-6, 0-3, - Jacqueline Cabaj Awad - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandy Marti | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
25.08.23 Halve finale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 Kwartfinale | vs. Elena Malygina | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail |