WEDSTRIJD
31.05.23 | 2e ronde | Lara Michel | Dalila Jakupovic | 6-3, 6-1 | W25 Annenheim | Clay |
STATISTIEKEN
Lara Michel | Dalila Jakupovic | |
1e Service % | 45/63 (71%) | 35/50 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 28/45 (62%) | 13/35 (37%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/15 (47%) |
Benutte Breakpoints | 6/15 (40%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/50 (60%) | 26/63 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lara Michel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lara Michel | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Michel | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lara Michel | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Michel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Michel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Michel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Michel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Dalila Jakupovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lara Michel vs. Dalila Jakupovic - onderlinge wedstrijden
31.05.23 | 2e ronde | Lara Michel | Dalila Jakupovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Annenheim | Clay |
Lara Michel form & Dalila Jakupovic form
Lara Michel - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 1-2, - Lara Michel - scratch | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Mila Masic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 6-75, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Kimmi Hance | 2-6, 1-1, - Lara Michel - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Stoerbrauck | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Fiano - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Eleonora Alvisi | 6-3, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Linda Salvi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melania Delai | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
01.06.23 Kwartfinale | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Adela Moravcova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Sarah Kanduth | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 7-5, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Ciobanu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiffany William | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
20.06.22 Kwalif. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, - Lara Michel - scratch | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 7-5, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Bratislava - Clay | ||||
14.08.21 Halve finale | vs. Darja Semenistaja | 6-1, 3-6, 1-1, - Lara Michel - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.21 Kwartfinale | vs. Victoria Kan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.08.21 2e ronde | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.08.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-2, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.08.21 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yvonna Zuffova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.21 Kwalif. | vs. Vanda Vargova | - | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
12.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Dalila Jakupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |