WEDSTRIJD
27.08.21 | Kwartfinale | Dalila Jakupovic | Lena Papadakis | 6-2, 6-1 | W25 Braunschweig | Clay |
STATISTIEKEN
Dalila Jakupovic | Lena Papadakis | |
1e Service % | 36/47 (77%) | 25/41 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/36 (67%) | 10/25 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/11 (73%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/41 (61%) | 15/47 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dalila Jakupovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Dalila Jakupovic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dalila Jakupovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Jakupovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalila Jakupovic vs. Lena Papadakis - onderlinge wedstrijden
27.08.21 | Kwartfinale | Dalila Jakupovic | Lena Papadakis | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Braunschweig | Clay |
04.08.16 | 2e ronde | Dalila Jakupovic | Lena Papadakis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Bad Saulgau | Clay |
Dalila Jakupovic form & Lena Papadakis form
Dalila Jakupovic - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Thasaporn Naklo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Yeon Woo Ku | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Dayeon Back | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Miriana Tona | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Akiko Omae | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 6-2, 6-70 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Clara Vlasselaer | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
04.02.24 Finale | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Carole Monnet | 7-65, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Saki Imamura | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mei Yamaguchi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 6-0, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 6-4, Himeno Sakatsume - scratch | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Sayaka Ishii | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Kyoka Okamura | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |