WEDSTRIJD
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Spiteri | Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 7-5 | W60 Pretoria | Hard |
STATISTIEKEN
Dalila Spiteri | Ekaterina Kuznetsova | |
1e Service % | 33/70 (47%) | 43/73 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/33 (79%) | 23/43 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 19/37 (51%) | 17/30 (57%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/73 (45%) | 25/70 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/143 (55%) | 65/143 (45%) |
Dubbele fouten | 6 | 5 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Spiteri | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dalila Spiteri | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Dalila Spiteri | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Ekaterina Kuznetsova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
29.01.04, 20 Jaar
29.01.04, 20 Jaar
Dalila Spiteri vs. Ekaterina Kuznetsova - onderlinge wedstrijden
12.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Spiteri | Ekaterina Kuznetsova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Pretoria | Hard |
Dalila Spiteri form & Ekaterina Kuznetsova form
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ekaterina Kuznetsova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Reece Viola Hamilton | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Burenina | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Milana Safiullina | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rositsa Dencheva | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vanja Gudelj | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Safta | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 6-2, 6-76, 10-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Franca Cecilia Di Pietro | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 0-5, - Ekaterina Kuznetsova - scratch | wedstrijd detail | |
12.12.23 Kwalif. | vs. Sara Milanese | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Yakovleva | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Schaedel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Ilker | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 3-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Valerija Maija Kargina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 7-5, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Sandra Samir | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Lola Marandel | 1-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Brooke Black | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Mariia Masiianskaia | - Ekaterina Kuznetsova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tea Lukic | Tea Lukic - niet aangetreden | wedstrijd detail |