WEDSTRIJD
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Spiteri | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | W60 Montpellier | Clay |
STATISTIEKEN
Dalila Spiteri | Juliette Mazzoni | |
1e Service % | 28/38 (74%) | 20/38 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/28 (82%) | 10/20 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/10 (60%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/38 (63%) | 9/38 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Dalila Spiteri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Juliette Mazzoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
07.06.00, 23 Jaar
07.06.00, 23 Jaar
Dalila Spiteri vs. Juliette Mazzoni - onderlinge wedstrijden
27.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Dalila Spiteri | Juliette Mazzoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W60 Montpellier | Clay |
Dalila Spiteri form & Juliette Mazzoni form
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Juliette Mazzoni - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Ana Grubor | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Karina Hofbauer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Eleni Christofi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Poling | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Arifullina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Ximena Senties | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Siska | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Olivia Gram | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teresa Franco Dias | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Oleksandra Korashvili | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elise Renard | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
01.03.23 Kwalif. | vs. Annette Robertson | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines James | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Victoria Hu | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
21.11.22 Kwalif. | vs. Ludmila Kareisova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Funchal - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Karolina Krajmer | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
W60 Monastir - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Madlena Orlova | 6-1, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail |