WEDSTRIJD
16.06.21 | 1e ronde | Dalila Spiteri | Sofia Costoulas | 6-2, 6-1 | W25 Denain | Clay |
STATISTIEKEN
Dalila Spiteri | Sofia Costoulas | |
1e Service % | 26/45 (58%) | 25/48 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/26 (77%) | 9/25 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/19 (58%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/48 (56%) | 14/45 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Costoulas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dalila Spiteri | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-2 | Sofia Costoulas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Sofia Costoulas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalila Spiteri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Sofia Costoulas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Dalila Spiteri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sofia Costoulas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalila Spiteri | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sofia Costoulas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalila Spiteri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Sofia Costoulas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Dalila Spiteri | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Dalila Spiteri vs. Sofia Costoulas - onderlinge wedstrijden
16.06.21 | 1e ronde | Dalila Spiteri | Sofia Costoulas | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Denain | Clay |
Dalila Spiteri form & Sofia Costoulas form
Dalila Spiteri - laatste wedstrijden
W35 Hammamet - Clay | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Marie Benoit | 5-7, 0-2, - Dalila Spiteri - scratch | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 6-77, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Dilana Rsovac | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 Finale | vs. Lisa Pigato | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-67, 6-71, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Tamira Paszek | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Ireni Lucia | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Sandy Marti | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Sofia Costoulas - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Rin Nakagawara | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Maegan Manasse | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Dabin Kim | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Kisa Yoshioka | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Yui Chikaraishi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
13.03.24 2e ronde | vs. Maria Herazo Gonzalez | 6-0, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Santo - Hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Elvina Kalieva | 7-66, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 3e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jaeda Daniel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Sachia Vickery | 6-2, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Vivian Wolff | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Victoria Osuigwe | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Polina Iatcenko | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 3-6, 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Polina Iatcenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail |